• Slovenčina (Slovenská republika)
  • English (United Kingdom)


Home Fotografické kurzy Víkendové fotokurzy Fotografický kurz (Akt): GEOMETRIA ĽUDSKÉHO TELA
Fotografický kurz (Akt): GEOMETRIA ĽUDSKÉHO TELA

„Bude to dielňa aktu v celej šírke ateliérového poňatia - od klasického svietenia až po alternatívne luminografické postupy svietenia..“

Termín: 5. - 7. 11. 2010


Lektor: Mgr. Art Kamil Varga
Štúdium 1978 - 1982 Stredná umelecko-priemyselná škola v Košiciach
V roku 1989 absolvoval magisterské štúdium na Katedre umeleckej fotografie FAMU
Od tohto roku pracuje ako fotograf vo slobodnom povolaní. Od 90-tych rokov 20. storočia sa pravidelne venuje vedeniu fotografických dielní. Za svoju profesionálnu kariéru pripravil 35 samostatných výstav (Londýn, Hamburg, Viedeň) a zúčastnil sa viac ako stovky spoločných výstav (New York, Toronto, Stockholm). Jeho umelecké fotografie sú súčasťou zbierok významných svetových galérii.
Cena : 113 Eur
Cena pre študentov: 83 Eur
Bližšie informácie : Mgr. Art Veronika Paštéková

Kontakt: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
alebo +421 905 127 185

Téma: Geometria ľudského tela


Program
1. deň, stretnutie okolo 18.00: Vzájomné zoznámenie sa lektora s účastníkmi. Ukážky z tvorby Kamila Vargu a popis niektorých technických postupov - diskusia (do cca 21.00).
2. deň, stretnutie cca 10.00: Účastníci sa rozdelia do skupín po 3 – 4 osobách. V hodinových intervaloch sa skupiny budú striedať, tak aby mal každý účastník k dispozícii aspoň 20 min. na fotografovanie modelky. V prípade záujmu priestor na vlastné nápady, pod vedením lektora. Popoludní bude predvádzanie, či exhibícia Kamila Vargu: telo a luminografia. Kreslenie na telo svetlom, multiplikácia a všetky luminografické efekty.
3. deň, stretnutie cca 10.00: Hodnotenie celéj fotografickej dielne, výber najlepších prác, konzultácie.
Účastníkom stačia digitálne fotoaparáty, po prípade statívy. Výhodné je priniesť si baterky, slabé flashe (tie čo sa nasadzujú na sánky na fotoaparáte), prskavky, laserové ukazovátka – v podstate všetko, čo svieti. Všetci by si mali priniesť CD, aby si na ne uložili svoju prácu.

 
Sponzori / O organizácií / Kontakt / SiteMap / Unsubscribe
Sedf.sk